Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2012, 01:00   #8
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Ekipa nie musi pałać do siebie braterską miłością, aby współpracować. Potrzeba do tego jednej z dwóch rzeczy:

- Sytuacji zero jedynkowej - współpraca albo śmierć. Jeśli wyjdzie śmierć, trudno, ryzyko zawodowe.
- Potrzebny jest ktoś, kto weźmie resztę za ryja i poustawia po kątach. Wykonalne, ba, sam lubiłem czasami się tak bawić, ale tutaj nie mam czasu a innych chętnych brak.

Teoretycznie, możliwe jest też odgórne wyznaczenie wodza, przez MG (- To jest sierżant Sztos i od dziś wami dowodzi. -), tyle, że to baaardzo ryzykowne i najczęściej się nie udaje. Co więcej, w razie nieobecności takiego gracza, reszta leży i kwiczy.

Osobiście uważam, że ten bark zgrania jest całkiem na miejscu. Bo niby gdzie i kiedy ta ekipa miał się zgrać? Toż to zgraja praktycznie obcych sobie osób, połączonych przez los. Zgrania nie będzie, bo nie ma prawa być. No chyba, ze nasza dzielna ekipa siadzie sobie w knajpie i ustali przy browcu, kto teraz dowodzi, albo przynajmniej, kto za co odpowiada i reszta ma go słuchać. Tyle, ze ja raczej tego nie widzę. Ba, w żadnej sesji tego nie widziałem, wiec chyba i my nie będziemy odstawać.

Taki Franc jest żołnierzem, wiec w teorii słuchanie oficerów ma we krwi, ale w tej ekipie nikt mu na takiego nie wygląda, nikt też nie zdobył jego szacunku na tyle, aby z miejsca go takim uznał.

Cytat:
Na temat sesji rozwodzić się nie będę (i tak nigdy tego nie robię).
Czemu? Toż to najlepsze info zwrotne jakie MG może dostać a posiadanie przez niego takiej informacji, jest w jak najlepszym interesie graczy.

Cytat:
że umieszczam i tak ocenzurowaną wersję .
A można dostać te nie ocenzurowaną, na PRVa chociaż?
 
__________________
naturalne jak telekineza.

Ostatnio edytowane przez malahaj : 14-08-2012 o 01:03.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem