Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2012, 02:55   #8
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
(Wybacz za spóźnienie.)

Tym razem nie będę miał za wielu dogłębnych komentarzy. Szkoda, że wersja "społeczna", zgodna z moją wcześniejszą propozycją, została właściwie zignorowana. Ale i tak było fajnie. Nawet się przekonałem do Magii i Miecza, w którym na początku nie chciałem grać (jednak gdy ucieczka do jakiejś rzeczywistości jest jedynym sposobem na uratowanie życia, nagle tamten świat wydaje się bardziej atrakcyjny).

I... mówisz, że Spooky tak czy inaczej przemienił się w żywego trupa? To rzeczywiście smutne, biorąc pod uwagę jego "epilog". Co do Spooky'ego, to jest to postać, która wyszła chyba lepiej niż zdawało się, że wyjdzie, i prawdopodobnie nigdzie poza Jednolinijkowem nie miałaby racji bytu. Spooky był totalnie szalony i nieobliczalny i chętnie bym nim zagrał jeszcze raz. Być może Hrabia jednak znalazł innego nosiciela...? Już mam pomysł na postać...

Faktycznie w pewnym momencie, mniej więcej po wejściu do wieży, jak sądzę, moje posty stały się nieco mniej "natchnione", w zasadzie sprowadzając się do "idę tu", "idę tam", "biorę to". Myślę, że dwa ostatnie wpisy trochę to jednak nadrobiły. W samej wieży może i dałbym radę się utrzymać, ale szczerze mówiąc, ja nigdy nie chciałem przetrwać. Tak jak pisałem w komentarzach, doszedłem do wniosku, że zupełnie nie o to chodzi w tej grze — w końcu i tak wszyscy zginiemy. Zatem przetrwawszy satysfakcjonująco długo, po prostu popełniłem samobójstwo; nie było sensu się opierać tej przeważającej hordzie i zginąć od ugryzień jak każdy inny schmuck. Zamiast tego zginąłem w stosunkowo efektowny sposób i na własnych warunkach.

Eee... Co jeszcze mogę powiedzieć? "Sąsiedzi kontra Zombie" to fajny pomysł na kolejną sesję i ja osobiście spodziewam się, iż będzie ona miała pewien posmak sitcomu!

— Nasza denerwująca sąsiadka, pani Kowalska, jest zombie...? Wiedziałem! (Ha ha ha ha ha) Zawsze wiedziałem! A wy wszyscy mówiliście, że jestem szalony! (Ha ha ha ha)
— Mówiłeś też, że jej pies jest zrobiony z karmelków. (Ha ha ha ha ha ha ha łuuuu ha ha łuuuuuuu jeeeee ha ha ha)

 
Yzurmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem