Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2012, 14:47   #9
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Jak i w raporcie odnoszącym się do J3: Przetrwaj to! tak i tym razem będę używał nazw postaci, a nie nazw forumowych graczy.


BTW, ciągle uważam, że moja śmierć była trochę naciągana. Oczywiście wręcz było mi to na rękę, bo zaraz potem wyjeżdżałem na tydzień a na tym etapie gry to i tak by się skończyło śmiercią mojej postaci, a i przed wyjazdem nie miałem zbyd dużo czasu (częściowo przez co umarłem, a przynajmniej obniżałeś mi oceny za szwędanie się z drużyną i krótkie odpisy).

Wygląda to tak:
- Ocznik widział cały pokój przez iluzję i nie zauważył wyłącznika iluzji albo wyłącznika pułapek, więc ta instalacja musiała być stała.
- Znaczna część pracujących lub mających wstęp do wewnętrznej części Wieży Władcy ludzi nie ma idealnych statystyk.
- Tak więc nawet, jeżeli rzut na przejście był tym najprostrzym k6, a ja po prostu wyrzuciłem 6... To oznacza, że przynajmniej 1/6 służących i doradców Władcy ginie za każdym razem kiedy chce wejść do wieży. Cóż za marnotrawstwo.

Jeszcze jedno pytanie: masz zamiar robić jeszcze jedną część? I jeśli tak, to kiedy?
 

Ostatnio edytowane przez Issander : 15-08-2012 o 15:16.
Issander jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem