Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2012, 18:37   #3
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Komptur fajny temat Rzadko wypowiadam się w różnych tematach na LI a teraz zrobię to z nieskrywaną przyjemnością.

Aktywnie w pbf(niekoniecznie na samym LI) grałem 4 lata. Z czego rok w sesje z postami na max 1/2 strony i 3 lata z postami na ponad stronę każdy. Ze swojego doświadczenia wnioskuje, że sesje w których posty były krótsze, ale za to pojawiały się częściej sama gra była ciekawsza. Co istotne jednak zauważyłem tendencję, że gracze lubią się rozpisywać. Nawet w sesji jednolinijokowej na Li porównując posty z 1 a następnych odsłon zauważalny jest wzrost długości tekstu. W mojej opinii ważne jest, żeby nie zapominać o tym, że w postach na sesji pbf zawierać konkrety. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby post był długi, ale treściwy. Inaczej czyta się kilka stron rozmyślań o babce/kochance/dawnej miłości a inaczej taktyczne rozplanowywanie ataku na twierdzę.

Nie ma nic bardziej irytującego jak post gracza na naście stron a4, odnoszącego się do wszystkich poprzednich postów w kolejce gdzie w potoku słów na końcu swojego posta daje zawiązanie akcji, które krótko można określić zdaniem - siedzę w ciemnym kącie, popijam piwo i cicho kontempluje o sytuacji jaką widzę.

Takie posty są bardzo irytujące z perspektywy współgraczy.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem