Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2012, 15:32   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Który z pomysłów Wam najbardziej pasuje

Jako, że powoli zbliżają mi się do końca dwie z prowadzonych przeze mnie sesji zaczynam przymierzać się do kolejnej. A że pomysłów u mnie sporo, a czasu na prowadzenie zdecydowanie mniej, chciałbym wybrać jedną z tych, które za chwilę zaproponuję i postanowiłem zbadać Wasze preferencje w tym kierunku.

1. CZAS HORRORU.

Sesja dziejąca się podczas II Wojny Światowej w okupowanej przez nazistów Warszawie. Sesja będzie horrorem, a jakże by inaczej, a gracze wcielą się w żołnierzy podziemia walczących z okupantem. Będzie to horror, ale dość specyficzny. Nie będę tutaj straszył potworami, śliniącymi się i wymachującymi mackami monstrami. Konwencja opowieści będzie ciężka, mroczna i paskudna, głównie ze względu na to, co wyprawiali Niemcy podczas wojny. Oczywiście będzie to klimat znany z serialu „Czas honoru”, który strasznie mi się spodobał. I będzie oczywiście ZŁO. Takie przez duże Z z którym zmierzyć się będą musieli gracze. Realia – najbliżej systemu KULT RPG. Ale z moimi innowacjami – jak zawsze.

Sesja dla 4 góra 5 osób mocno nastawiona na psychikę bohaterów i podejmowanie przez nich osobistych, trudnych decyzji.

2. Abandon All Hope – Adam i Ewa

Tak! Mój powrót na GEHENNĘ – statek więzienie. Tym razem w nieco mniej rozbuchanej formie. Sesja dla 4-6 graczy. Tym razem z jednej sekcji więziennej. Oczywiście będą demony. Oczywiście będzie troszkę survivalu. Oczywiście gracze będą skazańcami. Tym razem jednak nikt nie będzie siedział „za niewinność”. Co w sesji. Jak to na GEHENNIE. Śmierć czyha za każdym rogiem, zaufanie to waluta, której nikt nie zna, gangi próbują przekabacić lub zabić każdego więźnia. A w cieniu, jak to u mnie, czai się zło. No i jest STRAŻNIK. Zawsze czujny i nieludzki. Tym razem sesja będzie mniej zakręcona i równie krótka.


3. ŁOWCY III – UZURPACJA

Kolejna odsłona przygody w moim autorskim świecie pełnym zombie, duchów, wilkołaków i wampirów. Ale i tutaj również zmiana. Poprowadzę TYLKO JEDNĄ grupę śledczą – a więc 4-5 osób. Pierwszeństwo będą mieli gracze którzy PRZEŻYLI poprzednie części.

Sam scenariusz też będzie mniej „zakręcony”. Może bardziej czytelny. Będę chciał w nim pokazać troszkę spokojniejszą, lecz nie mniej mroczną, stronę Londynu po Fenomenie Noworocznym.

4. ZEW CTHULHU – KLEPSYDRA CHRONOSA

Kolejna moja przygoda w Zewie Cthulhu, lecz tym razem bardziej … awanturnicza. Akcja dziać się będzie w 1938 roku, tuż przed wybuchem II Wojny Światowej. Klimat Indiany Jonesa – wyścig z nazistami, poszukiwanie zaginionego artefaktu tajemniczej rasy, pościgi, strzelaniny, piękne kobiety, śmiali mężczyźni… a w tle macki i spadek poczytalności, aby nie było aż tak zabawowo i luźnie. Przygoda dla grupy 4-6 osobowej. Na mojej mechanice stosowanej do sesji Cthulhu.

Oczywiście wszystkie te sesje będą 18+


To na razie tyle. Wszystkie te przygody już są PRAWIE gotowe do poprowadzenia. Rekrutacja do pierwszej, wybranej przez Was, pojawi się zapewne wtedy, kiedy zakończę jedną z obecnie prowadzonych przygód.
Proszę o wypowiedzi w tym wątku. Wszelkie pytanie dotyczące zaproponowanych pomysłów również poproszę wrzucać tutaj. Jednocześnie informuję, że pojawienie się tego wątku nie jest równoznaczne z moją „obietnicą” poprowadzenia tych sesji. Jest „sprawdzeniem” Waszych preferencji, oczekiwań – niejako badaniem rynku.

O tym czy i kiedy sesję poprowadzę i zacznę zdecyduje zasób mojego czasu, obowiązków i tym podobnych, trudnych do przewidzenia w tym momencie czynników.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 16-08-2012 o 15:35.
Armiel jest offline