Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2012, 13:30   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Trolololo, ale ty ostrzegaj w grze, że ważne informacje zawarte są w komentarzach :P Przyzwyczajony jestem do tego, że komentarze to tylko komentarze, więc jak ktoś ma pytanie to dostaje tutaj odpowiedź, ale ogółem wszystko zawarte jest w temacie gry. Myślałem, że Alice i Caligan to postaci wymyślone przez Charma i użyłem Caligana jako swoją postać :P :P :P

Ale rozumiem, że to osoby zarezerwowane na BNów

Tak?

A tak w ogóle szkoda, że nie można grać dorosłymi to bym wziął Wujka Lesa z Martwicy Mózgu z kultowym tekstem:
- Wujku Les pomóż!
*Wujek Les uciekając przez okno: *
- A ja mam to wszystko w dupie!

W sumie żaden problem z tym Caliganem, zmienię tylko nazwę swojej postaci na Carter, a zamiast Alice będzie Terry :P

ps. I w sumie jak tylu BNów podałeś to lepiej będzie napisać stosunek Cartera do wszystnich ich :P
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 19-08-2012 o 13:37.
Anonim jest offline