Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2012, 15:00   #1
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Space opera w lekkich klimatach?

Witam, jako że nie chciałbym stworzyć rekrutacji na darmo, a przy okazji jestem tutaj w miarę nowy (mimo to mam już pewne doświadczenie jako MG na innych forach, oraz gram w jednej sesji tutaj), chciałbym wpierw zapytać gawiedź czy byliby chętni na...


... sesję space operową, autorski luźny setting w stylu Zahna czy Campbella, gdzie byłoby bardziej fiction niż science. Gracze wcieliliby się w załogę pewnego statku operującego w kosmicznej szarej strefie, przez co w końcu sprowadzi to na nich spore kłopoty. Każdy miałby określoną profesję, sam podawałbym szczegóły świata, a gracze mieliby pełne wsparcie gdyby nie wiedzieli czegoś z nim związanym. Sesja częściej pewnie byłaby na powierzchniach planet niż na samych statkach. Poza tym głównie storytelling, prowizoryczna mechanika autorska głównie by wiedzieć w czym postacie są bardziej doświadczone Na razie nie chcę psuć niespodzianki co do samych realiów To kto by się pisał? 4-5 graczy, unikamy google doca, reszta do dogadania.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline