Wątek: Gladiatorzy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2012, 19:04   #1
andre94nt
 
Reputacja: 1 andre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodzeandre94nt jest na bardzo dobrej drodze
Gladiatorzy

Witajcie.
Chciałem poprowadzić sesję w klimatach gladiatorskich, jednakże nie wiem w jakim systemie/ schemacie itp.

Mam dwie propozycje co do świata 1:
Historycznie, czyli bez fantasy świat z serialu Spartacus, czyli Kapua i dom Batiatusa.
System- no właśnie tutaj ciężko z fajnym systemem, ale chyba jakieś M&M bez mocy czy coś, po prostu, aby nie było klas. Ewentualnie mogę zrobić pseudosystem na zasadzie Siła, Inteligencja, Wytrzymałość itp, oraz punkty do przydzielenia, które będą w zasadzie premiami do rzutu.

Propozycja 2: DnD, czyli jakaś arena międzyplanarna, gdzie w "rozgrywkach" biorą udział wszelakie potwory, bestie itp. jest tylko jedna zasada: bez magii. Tutaj był by system DnD z dość pokażnym EPP, tak, aby ktoś sobie mógł zagrać np. Minotaurem.


Propozycja pierwsza czy druga, nie ważne i tak będę potrzebował wielu osób.

Tym razem postaram się was pozytywnie zaskoczyć już samą rekrutacją, bo jak na razie nie mam żadnej pozytywnej opinii z powodu zakładania rekrut i później nic z nimi nie robienia ;/

EDIT: A i gdyby ktoś chciał, zawsze może poprowadzić w tym samym czasie sesję w tym samym klimacie i potem zawodnicy pomiędzy sesjami mogą ze sobą rywalizować. Np. świat a) spartacus, czyli ja mam dom batiatus, a 2gi mistrz solonius...


WAŻNE proszę modów, aby po 3 dniach bez odzewu usunęli. Dziękuję bardzo.
 

Ostatnio edytowane przez andre94nt : 24-08-2012 o 21:16.
andre94nt jest offline