Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2006, 04:26   #10
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
-W taki dzień jak ten nawet to miejsce wydaje się być odpowiednie - mimo tego na jego twarzy można było zauważyć lekki grymas niesmaku. Niestety nadal, pomimo wielu lat życia wśród ludzi, ciężko było mu się przekonać do tych miejsc pełnych prostaków, pijaków i oszustów.

Z wiadomych przyczyn był zadowolony z nawiązania kontaktu. Dobrze mieć takiego sprzymierzeńca za plecami gdyby coś się miało wydarzyć.

- A kontynuując to myślę, że ściągnęło mnie tutaj to samo co wielu innych - chęć zarobku. W takich miejscach jak to i do tego w takim czasie można dobrze zarobić - kontynuował wywód - A Ciebie co tutaj sprowadziło? Wyglądasz mi na wojownika. Czyżbyś również zamierzał zarobić trochę na tutejszej wojnie? - rozejrzał się po sali na chwilę zatrzymując wzrok na półelfce - Jestem Sirhill - uśmiechnął się do człowieka.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"
grik jest offline