Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2012, 20:06   #3
Fenriz
 
Fenriz's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodze
Jestem wstępnie zainteresowany. Co do pytań, to kilka rodzi się już na wstępie.
Skoro magia istnieje, to warto ją troszkę przybliżyć choćby w ogólnych zarysach. I tutaj moja prośba, byś choćby w kilku zdaniach napisał co i jak.
Druga rzecz to kwestia kataklizmu. Kiedy miał on miejsce? Jak długo trwała Długa Zima i kiedy się skończyła?
Jak wygląda świat teraz? To bardziej pustkowia jak w Neuroshimie i włóczący się po nich niewielkie grupy ludzi, czy może bardziej jak w Earthdawnie, kataklizm był dawno temu i ludzie powoli o nim zapominają.
Czy jest jakaś ogólna teoria na temat kataklizmu i czy w ogóle ludzie się nad tym zastanawiają?

W głowie rysuje mi się pomysł na relhadzkiego wojownika lub maga, względnie druida/zielarza.
 
Fenriz jest offline