Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2012, 20:45   #8
Fenriz
 
Fenriz's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodze
Xeper chodziło mi oczywiście o ścieżki magii (przepraszam Tradycje) i o to, czy są jakoś uzależnione od rasy.
Co do prologu, to mi w sumie obojętne, jak będzie. Pytając o to chciałem ustalić na jakim etapie skończyć historię i jak zacznie się przygoda.
Każda z metod ma swoje plusy i minus. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie sandboxowa sesja, gdzie będziemy eksplorować Twój autorski świat i że masz jednak przygotowaną jakąś fabułę. Może uwaga nie na miejscu, ale na zabawę w "piaskownicy" w formie pbf-u mi raczej nie pasuje i nie wziąłbym w niej udziału mimo, że świat mnie zainteresował.
Czy przedstawiony w pierwszym poście wstępem ma coś wspólnego z początkiem sesji, czy ma tylko pokazać nam świat?
A i jeszcze co z tymi umiejętnościami?
 
Fenriz jest offline