Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2006, 23:54   #6
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
[scroll:52087ba2e3]Ia! Ia!
Pytanie Trzecie!!!!!!!!!!!!!!!!
Ia! Ia![/scroll:52087ba2e3]


Nadszedł czas na pytanie trzecie. Ma ono trzy podpunkty, każde o równej wartości 1 punkta. Zatem do zgarnięcia są całe 3 punkty i już pierwsza osoba może przekroczyć magiczną granicę 5 punktów. Ponieważ mogą uczynić to nawet dwie osoby, o tym, kto ostatecznie będzie nagrodzony zadecyduje kolejność odpowiedzi przesłanych do mnie. Zatem zapowiada się gorąca rywalizacja (mała uwaga do poprzedniego podsumowania - Glyph ma 0,5 pkt więcej - przez pomyłkę nie policzyłem mu tej połówki). A teraz, by nie przedłużać podaję pytanie. Na odpowiedzi czekam nie do niedzieli a do poniedziałku do 22.00. To taki mały prezencik pod choinkę. Tryb przesyłania odpowiedzi - jak w przypadku poprzednich pytań.
Pytanie dotyczy tym razem bardziej dziedziny RPG w Zewie Cthulhu niż samych mitów. Co chcę wiedzieć? Mianowicie:
a) Co to jest simulacrum Sedefkara? Proszę o możliwie jak najpełniejszą odpowiedź.
b) Jakim istotnym szczegółem różnią się postacie Nyarlathotepa z I edycji Zewu Cthulhu a V edycji?
c) Co łączy wszelkie możliwe wydania podręczników do systemu Zew Cthulhu, przygody oraz materiały źródłowe wydawane przez wydawnictwo Chaosium na całym świecie? Dla utrudnienia powiem, że nie chodzi tu o logo ani nazwę firmy - to wykluczam od razu.

Prawda, że proste? Jak przystało na świąteczny konkurs
Życzę wesołych Świąt, spokojnych oraz bardzo świątecznych. A kiedy wyjrzycie jutro wieczorem na niebo to spójrzcie i zagrajcie sobie takie coś. Od razu ciepło się robi na duszy.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem