Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2012, 22:16   #8
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
No to zaczęliśmy. Chciałbym tę kolejkę zakończyć do końca tego tygodnia.

W pierwszym poście proszę o opis swojej postaci, w końcu to także "poranek zapoznawczy". Awatary o szerokości 200 pikseli bym prosił, do kart postaci w sesji proszę wpisać ekwipunek (choć tylko to, co postaci mają ze sobą, ewentualne pojazdy czy broń; nie wszyscy dodali także swoje miejsce zamieszkania - to także proszę dodać do karty. Poza tym: mechanika + cyberwszczepy, wystarczy oczywiście przekleić z kart postaci - tutaj będzie mi znacznie łatwiej sięgać do tego. Nie zapominać również o pozostałej Wam gotówce.

Co do samej sesji, jak widzicie start standardowy, dodatkowe pytania można zostawić w poście, można także zadać je mi i od razu w swoim poście mieć odpowiedź Alana, jeśli np. to pytanie było wymagane do zadania następnego. Jak kto woli, choć lepiej bez grupowego doca, bo to byłby niedobry początek sesji a nie uważam, aby był teraz potrzebny.

Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości to lepiej od razu je rozwiewać. Ja np. mam do Was pytanie: wolicie nazwy po angielsku czy po polsku? Pisząc posta miałem z tym pewien zgryz, więc może rozstrzygniemy to większością głosów czy coś; to niby szczegół, ale różne szczegóły różnym ludziom psują zabawę.
A ja jak zwykle piszę też pewnie rzeczy oczywiste, siła przyzwyczajenia.

Jeszcze raz miłej gry i tym razem to już ja czekam na Wasze posty.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline