Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2012, 09:43   #2
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Max spoglądał na mówiącą Luizę z miną wskazującą na wielkie zainteresowanie tą wysoko urodzoną kobietą. Córka niezwykle bogatego szlachcica, jednak w żadnym razie nie pociągała młodzieńca, czego nie zamierzał dawać po sobie poznać. Każde jej słowo wpuszczał jednym uchem i praktycznie wypuszczał drugim, gdyż dziewczyna nie była wcale w jego typie. Pulchna twarz, praktycznie brak biustu i te piegi wraz z głupim wyrazem twarzy. Oczywiście była bogata i znała wiele znakomitości, toteż Max nie zamierzał jej obrazić. Co najwyżej wykorzystać do swoich własnych celów. Co jakiś czas zerkał on na swoją siostrę, którą bardzo lubił. Traf chciał że ojciec wysłał ich oboje razem, by mogli dotknąć trochę życia w mieście. Młodzieńcowi to się podobało, a jeszcze towarzystwo siostry, co do której miał plany już od pewnego czasu. Pierw jednak musiał się rozporządzić, w czym miała pomóc mu służba. Stara jędza coś tam ględziła lecz wzrok Alana spoczął na Alexandrze a potem młodzieńcu. Ciekawe. Zadumał się na chwilę lecz potem rzekł:
- Pytania? Chciałbym by Alan rozpakował moje rzeczy, a potem Alexandra przyniosła mi coś do jedzenie i picia. Ta podróż zmęczyła mnie dość i chciałbym odpocząć nim zastanowię się jak rozplanować sobie dzisiejszy dzień - głos Maxa był spokojny, przyjazny i wyzbyty wyższości
- Droga Jadwigo chciałbym byś w między czasie zapoznała mnie z tutejszymi zwyczajami. Czy są jakieś z góry ustalone zwyczaje panujące w tym domu ? Nie chciałbym popełnić na samym początku mej wizyty tutaj jakiegoś nietaktu wobec gospodarza
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline