Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2012, 14:03   #7
Weree
 
Weree's Avatar
 
Reputacja: 1 Weree nie jest za bardzo znanyWeree nie jest za bardzo znanyWeree nie jest za bardzo znany
Cytat:
ALE! - sprawa ważniejsza. Mam rozumieć, że opublikowane przez Ciebie opowiadanie monastyrowe jest próbką stylu / poziomu, który chciałbyś utrzymać na sesji?
Cóż, to tylko pokaz moich umiejętności (nazwijmy to tak) pisarskich. W takim stylu po prostu będą moje posty. Chyba można z treści tego opowiadania wywnioskować, że nie robię nagannych ortografów i wiem że nietrafione metafory są głupie jak but () i porównania również , i, już na poważnie, że staram się trzymać klimat Monastyra jak umiem najlepiej. To nie jest styl w którym mielibyście pisać, czy poziom (well, zgoła żałosny, sądzę wciąż, choć jest już bliżej do powierzchni) który macie trzymać.

Ale, ale, usiłuję znaleźć chętnych. Jeśli jesteście chętni, czy może inaczej - ZAINTERESOWANI udzialem w sesji, tak wiecie, wstępnie, zaznaczajcie to.

BTW

Odnosząc się do tych 'fajniejszych' motywów jakie planuję na sesję, to między innymi będzie to muzyka mojego autorstwa w formie takich krótkich utworków 'klimatopędów'. Będą to utwory najpewniej gitarowe z dodatkami pianina, czasem. Sądzę, że tego tu jeszcze nie było, a przynajmniej nie jest to częsty pomysł wykorzystywany w PBFach, więc być może uczynię z tego swój atut.

WRZUTA - Streets of Cinazia

A więc moja wizja ulic cynazji, do rozpatrzenia w kontekście do sesji. Jako wabik :P
 
__________________
Metafory, metafory;
To taka sztuka zestawiania słów
Nie mieścisz człowiek krowy w głowie,
No to daruj sobie i już

Ostatnio edytowane przez Kerm : 03-09-2012 o 20:15. Powód: Post pod postem
Weree jest offline