Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2006, 22:29   #2
Tokokamre
 
Reputacja: 1 Tokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam.

Chciałbym wziąć udział w tej sesji. Jestem doświadczonym graczem - tak przynajmniej twierdzi moja obecna drużyna (niestety niezwykle rzadko mamy okazję zagrać) - ale ja sam nie jestem tego pewien (zdam się na wasz osąd).

Na historii znam się umiarkowanie - ale historię Templariuszy znam - może nie wyśmienicie, ale nieźle. Z astronomią niestety cienko, ale nie tragicznie. Z matematyki też orłem nie jestem - powiedzmy, że jeśli dać mi chwilę to i z czymś trudnym sobie poradzę.

Z odnalezieniem danego artykułu z którejś z tych dziedzin nie ma wielkiego problemu.

Jeśli zechcecie mnie przyjąć, jak najszybciej dostarczę kartę postaci.
 
Tokokamre jest offline