Wątek: Pokethulhu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2012, 22:34   #1
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up Pokethulhu

Tak sobie przeglądałem karty postaci z przeróżnych systemów i po raz kolejny wpadłem na Pokethulhu. Sprawdziłem w necie gdzie to można zdobyć i okazało się, że całkiem legalnie i całkiem od właścicieli: CG&D Free Downloads podręcznik jest krótki i przeczytałem tylko fragment, ale dla mnie to wystarczy, żeby zaproponować rozgrywkę w to. Przecież każdy wie co to pokiemony (te z japońskich komiksów [choć może ktośtam się oburzy, bo to mangay czy cośtam się nazywa], a nie sami-wiecie-które) no i też wiecie co to Cthulhu i Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn. Ktoś nam zrobił przysługę i zrobił z tego prostego i strawnego rpga. Ogólnie przyznaję się, że pokiemony to ja znam z Pokemon Blue na GameBoya.


Ogólnie gra by była z raczej niewielkimi odpisami, ale dość częstymi. Planuję fabułę z trzema wątkami na raz:
1. Jest jakieś miejsce gdzie można upolować na dzikie pokethulhu.
2. Jest jakiś gang łobuzów, który zmusza was, żebyście działali razem, bo w pojedynkę to zaserwują wam witaminę w.
3. Finał by był na jakiejś małej arenie - powiedzmy kwalifikacje, żeby uzyskać jakąśtam odznakę co by być dopuszczonym do kolejnych zawodów. (w sumie to powód polowania na dzikie pokethulhu)

Jakby gra dobrze poszła to by się grało dalej, jak nie to zawsze to jakiś finał

Jak ludzie zadecydują, że chcą to przeczytam cały i mam nadzieję, że i wy przeczytacie choć fragment, żeby nie trzeba było systemu tłumaczyć. Jest prosty.

Ogólnie będzie mnóstwo plugawej okultystycznej magii, przerażających potworów, smutków, żalów i cierpień. Ale rozgrywka powinna sprawić przyjemność. Cała fabuła będzie tak na około 2 miesiące.
 
Anonim jest offline