Wątek: [WH40k] Hiob
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2012, 12:15   #5
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Informacje o zakonach Astartes walczących "honorowo" i "fair" są nieprawdziwe. Oni również korzystają z zasadzek, nieuczciwych taktyk i tego typu rzeczy. Ich nie da się zabić tak łatwo. Trzeba to wytłumaczyć lepiej niż "Tau polegają na technologii i zasadzkach, w wyniku czego są w stanie pokonać siły kilku zakonów Astartes". Jeśli zaś chodzi o moje pytanie to chodziło mi o to jakie zakony są na powierzchni planety. Czy jest wśród nich obecny Deathwatch? I nie chodziło mi o sprzęt w rodzaju ostrza energetycznego Sollex-Aegis. W jaki sposób gwardia ma wsparcie Astartes, a nie może wysłać zwykłego Leman Russa? Na tak ważną misję, wspieraną przez inkwizycję, spodziewałbym się co najmniej jednego z superciężkich czołgów. Baneblade'a na ten przykład.
P.S.
Generał Fabrykator jest tytułem Mechanicus, nie zaś Ordo Xenos. W wyszukiwaniu materiałów zgodnych z kanonem polecam Lexicanum
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline