Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2012, 17:32   #4
Cooperator
 
Cooperator's Avatar
 
Reputacja: 1 Cooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumny
Obecnie gram w De Profundis klasyczną drogą listowną i sobie to bardzo chwalę, ale jest sporo osób, które odczuwa nieuzasadnioną niechęć do klasycznej poczty, więc się nie upieram - może być na forum.

Jeśli na forum, to od razu zamieszczać je na forum, chociaż adresowane do jednego gracza. Chodzi o tworzenie wspólnej opowieści, więc podpatrywanie listów pisanych do innych uczestników rozgrywki niczemu nie zaszkodzi, a może zainspirować.

Na główny wątek mam kilka pomysłów, ale moje doświadczenia z De Profundis pokazują, że ważniejsze od założeń scenariusza jest ustalenie relacji między Badaczami, bo one stanowią poważny motor rozgrywki. Te zaś najlepiej ustala się wspólnie.

Dla listów zwykłych przeważnie przyjmowaliśmy 2 tygodnie czasu od wysłania listu do wysłania odpowiedzi - na forum myślę, że jeden list tygodniowo jest do wykrzesania.

Odnośnie liczby graczy; w sumie nie wiem, jakie będzie zainteresowanie, dlatego nie określam. Na początek starczy dwóch chętnych
 
__________________
"Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje"
Jan Kochanowski
Cooperator jest offline