Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2012, 13:24   #5
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dzielni gracze.

Pierwszy post już jest.

Czas dla Was - zgodnie z ustaleniami - to 7 dni czyli do 23 września 2012 roku - do godziny 20.30 ( to jest moment w którym siadam do pisania mojego postu zazwyczaj, więc proszę potencjalne opóźnienie w godzinie wysłać mi jako PW).

W pierwszym poście chciałbym, aby pojawiło się troszkę psychologii Waszych bohaterów. Nie za dużo, ale tak, aby coś tam czytelnik jednak o nich wiedział.

Grupka idąca na spotkanie z Tarczą - zna się między sobą na tyle dobrze, na ile to jest bezpieczne w konspiracji. Sami zdecydujcie, jak bardzo. Tunia, Beniaminek i Doktorek - macie w tej kwestii pole do popisu.

Sprzęgło, Poeta - wy na razie działacie osobno. Stryj "wchodzi do grupy". Więc też nikogo nie zna.

GG dock - założyłem, ale nie jest obowiązkiem.

https://docs.google.com/document/d/1...9IgNyLsdo/edit


Tym bardziej, ze posty grupy idącej na spotkanie z Tarczą opiszcie jak wchodzicie do starej, zrujnowanej transformatorowni na obrzeżach parku nad Wisłą. Uprzedzam - ja nie znam Warszawy. Nie będę dbał o topograficzną dokładność. Mieszkańców stolicy i fanów historii przepraszam.

Transformatorownia wygląda mniej więcej tak http://x.garnek.pl/ga4927/52b8d3008a...torownia_w.jpg bez graffiti.

W razie pytań - pytać.

Co do Poety - dla mnie najważniejsza jest reakcja na wołanie Niemca. Akcję możemy pociągnąć troszkę dalej, jak chcesz.

Sprzęgło - Ty również, jeśli zechcesz, możesz ustalić ze mną co dalej. Możesz także akcję zawiesić w sowim poście na tym, jak wychodzisz z łącznikiem. Opis jegomościa pozostawiam Tobie.


Aha - na razie będę operował w komentarzach Waszymi nickami z gry Aż się ich "naumiem". Potem zaczną się pojawiać "normalne" forumowe nicki.
 
Armiel jest offline