Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2012, 18:18   #1
Weree
 
Weree's Avatar
 
Reputacja: 1 Weree nie jest za bardzo znanyWeree nie jest za bardzo znanyWeree nie jest za bardzo znany
To może Wiedźmin?

Tak, moderatorzy, wiem, że chyba powiniem już swoje próby i propozycje zamieszczać w jednym wątku, jednak pomysły przychodzą mi do głowy w najmniej spodziewanym momencie, a muszę w końcu - muszę - dać ujście mojej potrzebie tworzenia. W tym momencie przeżywam powroty do sagi Sapkowskiego, sagi Wiedźmińskiej. Nie ukrywam, przejrzałem forum i widzę, że sesji w tej konwencji jest sporo. Cóż ja mogę powiedzieć? Moje opowiadanie wisi w dziale "opowiadania" na Lastinn, więc można obczaić mój styl pisania. Uważam, że w konwencji wiedźmina czuję się jak ryba w wodzie. Poruszam się dość swobodnie po uniwersum, i prowadziłem już kilka PBFów na tawernie rpg w świecie wiedźmina, co wychodziło mi no, powiedzmy nieźle.

Poszukuję przynajmniej czwórki chętnych na brudne, odpowiednio 'sapkowskie' przygody z jakąś tajemnicą, wątkiem detektywistycznym w tle. Nudzić się nie będziecie, wrzucę was przez Brokilon do Temerii i na Oxenfurcką Deltę, w samym zaś Oxenfurcie, mieście słynącym z nauki i turystów, toczyć się będzie w dużej części akcja sesji. Postaci dowolne, choć proszę by były cywilizowane i nie miały na pieńku z prawem. Jeśli banita - ok, ale nie goniony listem gończym, i potrafiący poradzić sobie w towarzystwie. Jeśli krasnolud - jasne, choć liczcie się z rasizmem, który również będzie ważnym aspektem na mojej sesji.

Ogólnie sądzę, że nudzić się nikt nie powinien. Post na tydzień lub szybciej mi odpowiada.

Sesja w założeniu ma być potężna w rozpiętości scenariusza. Czerpiąc liczne inspiracje z wielu książek i filmów, będę próbował budować wielowątkową historię, z intrygą i knowaniami potężnych osób. Każde z potencjalnych graczy będzie miało już od początku własne motywy i własne "zahaki" Moją miłością jest dogadzanie graczom, więc będzie sporo na temat ich postaci, wszystkie będą wplecione w scenariusz ze skomplikowanych powodów.

Czegoś zapomniałem? A no tak, tym razem skromnie: zapraszam. Może sesja w tak znanym uniwersum znajdzie większe grono chętnych :P
 
__________________
Metafory, metafory;
To taka sztuka zestawiania słów
Nie mieścisz człowiek krowy w głowie,
No to daruj sobie i już
Weree jest offline