Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2012, 19:12   #12
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
endnadus
Ad.1. Kolejność raczej nie będzie narzucona, chyba że w konkretnym przypadku zdecyduję inaczej. Przy części ruchów będziecie musieli współdziałać, współtworzyć ruch. Tutaj najlepszym rozwiązaniem jest chyba google doc.

Ad.2 i 3. Daję graczom możliwość współtworzenia świata w zakresie nie wkraczającym w scenariusz. Tzn. gracze nie mogą decydować za BN'ów których prowadzi GureK ani w inny sposób wpływać na rozgrywkę. Można natomiast w pewnym stopniu kreować otoczenie, wplatać sytauację nie mające wpływów na scenariusz, ubarwiające całą akcję.
Brzmi może skomplikowanie, w rzeczywistości jest proste. Myślę, że tą zasadę stosuje większość MG.
Gdyby coś wykroczyło poza ramy przeze mnie akceptowane to na pewno dam Wam znać.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline