Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2012, 00:29   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
[FR 3.5] Lojalność - Komentarze

Witam drogich graczy

Sesja zacznie się już niebawem - z impetem, obiecuję - a tymczasem mogę potwierdzić to o czym "plotkowało się" w czasie rekrutacji. A mianowicie, w drużynie nie ma żadnego zbrojnego. Lipa, co nie? No ale dobry MG ma Was w swojej opiece i zorganizuje jakieś mięso armatnie, bo grać samymi magami od pierwszego poziomu jest (moim zdaniem) beznadziejnie. Mam jednak nadzieję, że to Was nie zniechęci i szybko awansujecie na wyższe poziomy, żeby stać się potężniejszymi.

Ostatecznie, możecie z własnej kieszeni zainwestować w jakichś najemników, żeby mieć trochę więcej mięska armatniego (z tego co pamiętam, kosztują po 1ss za dzień). No, ale to tylko propozycja.

Sierak, z tego co wiem, na razie ma na głowie pracę inżynierską, więc dołączy do nas dopiero w połowie października. Życzmy mu udanej obrony pracy i żeby jego postać w tym czasie nie padła
 
Gettor jest offline