Wątek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2006, 17:45   #23
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Grałem w nią ponad pół roku. Doprowadziłem swojego fajtera na 20 level i zostawiłem, bo mnie to znudziło. Po prostu. Nie płaciłem za paca, bo się nie opłaca Fakt, o grafę nie chodzi, ale jeśli tak na to patrząc to nawet klasyczny ADOM jest lepszy niż Tibia - więcej stworów, kombinacji czarów i broni, że o świecie nie wspomnę. Wciąga - jak większość tego typu gier, ale została ona stworzona tylko po to, by ćwiczyć wiernych (ha, kto zgadnie z czego to jest parafraza). Ludzie ze słabą wolą nie odejdą lub będą z tym mieli takie jazdy, że aż w gazetach o tym piszą.
Dlatego bardzo dobrze rozumiem, o co w tym chodzi. Jeśli ty zrozumiesz i docenisz ADOM-a to będzie dobrze, jeśli nie - to znaczy, że jednak poleciałeś na grafę
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem