Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2012, 22:10   #8
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Max śnił całą noc o Luizie, a sny należały do tych przyjemnych. I choć w swoich fantazjach brał ją, poskramiał to jednak gdy się obudził, to czuł że choć ją zdobędzie to będzie to za mało. Pragnął czegoś.. sam jeszcze nie był do końca pewien.
Przywitanie z Panem domu odbyło się nad wyraz sympatycznie a gdy zostało mu zaproponowane uczestnictwo w polowaniu odrzekł:

- Z najwyższą chęcią miłościwy Panie. Nigdy nie miałem okazji brać w czymś takim lecz słyszałem że są one niezwykle ciekawe. Poza tym zawsze chciałem upolować jakąś ptaszynkę – spojrzał wymownie na Luzie a potem swój wzrok przeniósł na siostrę

Kwesti siostry na razie nie zamierzał poruszać, choć był ciekaw jak ona zareaguje na uczestnictwo w polowaniu. Gdy tylko skończyli śniadanie Max udał się do swojej komnaty by się przygotować odpowiednio.W końcu rodowód do czegoś zobowiązywał a i ubrany na taką „uroczystość” trzeba być odpowiednio.
Gdyby zostało trochę czasu Max postanowił zajrzeć do siostry. W końcu trzeba jakoś odzyskać jej względy.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline