Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2012, 18:52   #9
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Zapomniałem zastrzec na początku - sesja jest 18+. Przepraszam jeżeli wprowadziłem kogoś w błąd, odebrałem nadzieję tym, co już wyrazili zainteresowanie, a tego progu nie spełniają.

Cytat:
Rozumiem, że mam poczekać na PW zanim coś zacznę skrobać.
Tak, nie piszcie KP na razie. Czekajcie na PW z dodatkowym info. Do jutra powinno znaleźć się na skrzynkach, niektórzy mogą dostać może jeszcze dzisiaj.

Cytat:
(chociaż imię niespecjalne )
Jak pisałem, nazwisko zostaje, bo jak niektórzy może zauważyli wywodzą się one od wykonywanych od pokoleń zawodów rodzin tych klanów. A imię, to cóż, do dogadania jak postać zostanie obsadzona.

Cytat:
Jak to wygląda u Ciebie; można grać tylko własną płcią czy nie masz uprzedzeń w tej kwestii?
Niestety raczej odpada taki eksperyment. Gdyby to była rekrutacja z całkowicie losowym tworzeniem bohatera, to może i bym dopuścił taki eksperyment. Tutaj jednak panie są tylko dwie i nie można robić im transseksualnej konkurencji

Zgłaszających się na PW proszę o wpisy potwierdzające w tym temacie. Ilość osób starających się o postać może być cenną informacją dla innych. Dla mnie łatwiej jest też się połapać jak mam wszystko w jednym miejscu.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline