Wątek: Pokethulhu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2012, 09:20   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Widzę, że jest spore zainteresowanie tematem. Aż 16 osób oprócz mnie wypowiedziało jakieś podejrzane, starożytne inkantacje wciskając stosowne klawisze w ankiecie. Możecie tego nie pamiętać, ale to już sprawka mrocznych sił targanych waszymi podświadomościami. Fałszywy Prorok nadchodzi! Rekrutację założę w przyszłym tygodniu i mam nadzieję, że znajdzie się 4 kultystów, którzy chcieliby zdobyć niewyobrażalną potegę. Pokethulhu będą przygotowane w ilości 30, ale jeżeli ktoś by miał własne pomysły to niech śmiało je rzuca. Jako, że moje zdolności rysownictwa nie wykraczają poza kartografię i niewyszlifowaną i nieeuklidesowską architekturę to nie będzie wyglądu tych stworków chyba, że odpowiednie rysunki zostaną odczytane ze zwojów goglów.kom.
 
Anonim jest offline