Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2012, 21:44   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Mały ps do tego co wyżej napisałem: jeden z użytkowników na tamtym forum wskazał, że gdzieś tam definicja rzeczywiście została pokazana. O wiele później niż pierwszy raz o to zagadałem, ale wcześniej niż powtórnie zadawałem pytanie. Okazało się, że po zapoznaniu się z wyjaśnieniem "alibi żołnierza" oceniam raczej pozytywnie. Dziwne jednak, że tak ciężko chociaż było wysłać odnośnik autorowi (bo Drone to pewnie autor - choć pisze w liczbie mnogiej, więc zakładam, ze autorów jest większa ilość) w miejsce tekstów, które już przytoczyłem.

Popieram, że przydałaby się "jazda próbna" - zdecydowanie cokolwiek co pozwoliłoby bliżej zapoznać się z produktem równocześnie będąc jak najdalej autora.

Takto wszystko co wyżej napisałem pozostaje i w sumie tyle ode mnie. Pomyślałem jednak, że wypadałoby zgłosić, że ktoś pokazał gdzie autor w końcu wyjaśnił co oznacza enigmatyczne alibi żołnierza: rusznikarstwo, płatnerstwo, wytwarzanie broni do walki w zwarciu, znajomość pułapek. Taki worek w sumie nie jest zły, bo wszystkie te zdolności są w jednym - to tak jakby 1 umiejętność mogła stworzyć 1 profesję.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem