Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2006, 22:56   #9
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
To jest warhammerowy Eltharin, choć lekko zmodyfikowany przeze mnie. Nie spotkałem się z zapisami wyjaśniającymi składnię czy też pisownię poza pojedyńczymi słowami. Dlatego to takie trochę licencia poetica, ale będzie się pojawiać, będzie.
A co do elfa, to mam nadzieję, że mi wyjdzie. Prowadzenie każdego nieludzia to bardzo duże wyzwanie i nie takie proste jak wielu się wydaje. Łatwo powiedzieć, że elf strzela a krasnolud .... na...wala. Ale to przede wszystkim obca kultura i zachowanie. A to umyka. I to bardzo często. Może mi się uda, choć nie obiecuję.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline