Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2012, 23:20   #1
Burn
 
Reputacja: 1 Burn nie jest za bardzo znany
[PORADNIK] Prowadzenie sesji dla Drużyny Chaosu

Witam, chciałbym wiedzieć od was drodzy wyjadacze starego młotka, jak przeprowadzić sesje dla graczy, którzy postanowili służyć mrocznym bogom. Głównie chodzi mi o połączenie Podręcznika 2 edycji z Księgą Spaczenia. Powiedzmy, że mam w teamie Norsmena-Gladiatora, Guślarza oraz łotrzyka. Cały team postanowił rozwijać swoje postacie tak by w końcu powoli wchodzić na ścieżkę Chaosu i mutować swoje ciało itd Głównie chodzi mi o

- Jak sensownie wprowadzić te postacie do świata ? Gdzie mogli by zacząć ? W Kislevie przy granicy z północnymi górami barbarzyńców czy może na ziemiach niedaleko Mideenhaimu ? Jakaś sugerowana kampania dla takich graczy, którzy służą Chaosowi. Powiedzmy jak powiązać ich z kultami takimi jak "Karmazynowa czaszka" ?

- Kampanie rzecz najważniejsza. Sugerowane kampanie, w których czuć spisek i intrygi mrocznych bóstw.

- Wspólny motyw dla graczy, szczególnie jeśli każdy będzie chciał być kultystą innego boga. Jak prowadzić kampanię dla gracza, jak pokierować losami graczy by zdobywali wspólnie potęgę, ale i też szacunek u bogów ?

I dużo dużo więcej, potrzebuje porad, szczegółów i informacji odnośnie tego o czym zapomniałem wspomnieć.

Pozdrawiam.
 
Burn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem