Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2012, 15:05   #8
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Ok, pomyliłem się. Zgodnie z mechaniką podręcznika wygrywam WSZYSTKIE walki (z innym kultystą), o ile taką walkę da się rozegrać.

Ale nie powiem zbyt wiele dopóki się nie zacznie gra, bo zaraz się znajdzie mnóstwo chętnych do kopiowania mojej strategii i gra się stanie nudna.

No, może poza tym, że zgodnie z zasadami podręcznika gdy spotka się dwóch graczy mających Talking Trash na poziomie 12, to tura inicjatywy teoretycznie nigdy się nie skończy...

Cytat:
Lore jest tu nieco OP
Mylisz się, Pokemon Lore jest przydatne na średnim poziomie, ale zdecydowanie nie OP...

Cytat:
mogą Cię łatwo skontrować
Na moją strategię nie ma kontry jedynym wyjściem jest użyć tej samej strategi, co - mogłoby się wydawać - dawałoby każdemu 50% szans na wygraną.

Jest to nieprawda, bo zgodnie z zasadami teoretycznie dawałoby to z automatu zwycięstwo starszemu kultyście. Co oczywiście też nie jest prawdą, bo jak już napisałem - gdy spotka się dwóch kultystów z 12 Talking Trash, nie da się rozegrać tury inicjatywy...
 

Ostatnio edytowane przez Issander : 04-10-2012 o 15:09.
Issander jest offline