Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2012, 14:47   #10
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Nadal jest dużo luk. Moja postać może zostać pokonana poza uczciwą walką między trenerami, na przykład przez innego człowieka, bo poza tym jest dość słaba. No, może nie słaba, ale poniżej przeciętnej. No i należy pamiętać, że dzikie Cthulhu zawsze atakują pierwsze. Jest szansa, że mogę z nimi przegrać, jeżeli będą miały odpowiednio silny Frighten.

Dokładnie, jeżeli taki Cthulhu ma maksymalnie silny atak Frighten (czyli ma 12 Power i 3 kości ataku), to szansa na to, że mnie pokona wynosi 42,1(296)% - czyli całkiem sporo. A jeśli dodatkowo ma przewagę typu to ma nawet nieco więcej niż 50% szans na zwycięstwo, bo ok 51,8%

Dodatkowo, z pewnością Anonim jakoś rozwiąże ten problem z turą inicjatywy, jaki zauważyłem, więc nie wiem jeszcze, czy to w jakiś sposób nie osłabi mojej postaci.

Cytat:
Eee, to bez sensu tak, jeśli rzeczywiście są takie 'kody'...
Ten system to żart. Same zasady mają raptem 7 stron długości. Nie ma co się dziwić, że jest niedopracowany i są w nim takie luki
 

Ostatnio edytowane przez Issander : 04-10-2012 o 14:58.
Issander jest offline