Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2006, 00:05   #4
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
kamilll15, Dołanczam się do Yarota. Pisz Pisz i opisuj i jeszcze raz opisuj. Pisz nawet o duperelkach które niamają znaczenia grunt by było to ciekawe i nadawało głębi twej postaci.

Edit:
Się lekko rozpisze. Zerknij na moją duperelke z Zbrojmistrze. Samego tekstu nie uzgadniałem z Yarotem. Niby nic wielkiego, ale jest parę linijek tekstu więcej. W nosi to tyle, że jak będzie mnie wzywał Ojciec w jakieś sprawie najpewniej pośle właśnie owego zbrojmistrza. Pierwsza z służek, jakie spotkamy będzie owa Amelia. Nic wielkiego a sprawia, że i ja i ty mamy sporą władze w świecie i możemy go kształtować w ograniczonym stopniu. Większe innowacje tudzież pomysły powinieneś uzgodnić z Yarotem. Pamiętaj, że im więcej opisujesz tym lepiej się czyta. Wciągasz się tym samym samemu i innych sprawiając, że przyjemniej i chętniej się gra w sesje. Jesteś zarówno czytelnikiem jak i pisarzem to ty decydujesz, co twoja postać zrobi i z zapartym tchem powinieneś czytać, jakie konsekwencje spotkały twoją postaci, co powiedzieli o niej tudzież jak zareagowali twoi współtowarzysze. Nie graj postacią ty nią bądź!
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline