Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2006, 01:45   #21
Geisha
 
Reputacja: 1 Geisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumny
- Nie, nie jest idealne miejsce dla mnie, na pewno. Ale dobre jak każde inne, żeby przemyśleć swoją sytuację, gdy się nie ma za dużo pieniędzy. Nocleg. Na wspomnienie o nim Ingrid drgnęła. Nie pomyślała o tym. Odkąd zmuszona była opuścić przytulne domostwo swojego Mistrza, odkryła, że czasami nie radzi sobie w zagmatwanej rzeczywistości Imperium. Na przykład teraz.... nocleg... to, że będzie musiała gdzieś spać, zupełnie wyleciało jej z głowy.
Uśmiechnęła się do swojego nowego znajomego.
- Cóż, w takim razie... jesteś tu miejscowy, panie... Eik...- zerknęła na niego, jak zareagował na fakt, ze nazwała go po imieniu. - Może polecisz mi jakąś gospodę, gdzie mogłabym spokojnie przenocować. Jestem tutaj pierwszy dzień, nie zdążyłam jeszcze rozejrzeć się po mieście, zwłaszcza, że ulewa zmusiła mnie do siedzenia tutaj.
Upiła łyk piwa i zerknęła w stronę elfa.
- Jeżeli Twoja znajoma wyszła, ruszyłabym za nią na twoim miejscu. Kobiety czasami w ten pokrętny sposób chcą zachęcić mężczyznę do zawarcia znajomości. Zwłaszcza, że niebezpieczna tutaj chyba okolica. Na pewno się ucieszy z pomocnej męskiej dłoni...
O ile obserwacja Eika była właściwa, pomyślała. Z doświadczenia wiedziała, że mężczyźni często przeinaczają fakty, zwykłe spojrzenie biorąc za zaloty... i na odwrót. Uśmiechnęła się znad kufla do swoich Towarzyszy.
 
__________________
Oto tańczę na Twoim grobie;
Ty, który wyzwałeś mnie od Aniołów...
Geisha jest offline