Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2012, 15:32   #2
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Łooł widzę smakowity kąsek! Zaraz przeczytam

OK MAM APETYT NA : DH i BC. (bardzo bliskie moim marzeniom o prowadzeniu sesji w future młotku). Jako fan CP i osoba ubóstwiająca planety-miasta (a Hive World`y to taki przerost tego konceptu) , przychylał bym się do DH. Tu drobne pytanko- położysz silny nacisk na różnorodność i głębie frakcji zamieszkujących kopiec? Jak wygląda transport , system kolejek / pojazdy latające itp.?

Podręczniki wszelkie mam. Rozumiem ,że skoro wymagasz pełnych KP to również pełna mechanika? ;] Mi to pasuje, losowość to jest to.

Ogólnie planowałem teraz zagrać w Neuro, bo powtórka z Fallout`ami mocno rozpaliła kreatywność i nasączyła mnie klimatem, ale raczej masz mnie jako pewnego gracza, o ile inni wybiorą wspomniane przeze mnie systemy. Aha - preferujesz krótkie posty? To dość ważne
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 05-10-2012 o 15:43.
Pinn jest offline