Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2012, 21:39   #6
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
W sumie to czy gdzieś była formalnie określona długość postów?

Zdrastwujcie.

Edit: Skrobnąłem swoje. Mam nadzieję że dość długo. Co prawda chyba powinno być tak, że budzimy się wszyscy na raz, ale wpół posta już nie miałem siły zmieniać (zmęczony dziś jestem, a przecie ktoś musi zacząć, nie może sesja drugi dzień leżeć bez postów, bo wstyd), tak jak jest chyba może być - jeśli nie to skasuję, ale w takim przypadku post prawdopodobnie bedzie dopiero w poniedzialek , bo nie wiem czy jutro bedę miał dostęp do czegoś z klawiaturą.
1. Długość wypowiedzi dowolna. Choć w czasie walk dobrze by było używać schematu, który mam nadzieję niedługo opracuję.
2. No powinno być tak, że budzicie się wszyscy na raz, ale w sumie nie szkodzi, więc nic nie zmieniaj. Budzisz się pierwszy, reszta według kolejności wypowiedzi chyba żebyśmy nagle dużo zaczęli pisać to "obudzę" Luaka Qna, bo jak AJT zapowiedział dopiero w poniedziałek pojawi się.
3. Widzę, że w bardzo zły czas zacząłem sesję i powinienem w poniedziałek :P No nic.
 
Anonim jest offline