Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2012, 22:33   #1
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Neuroshima - pomocnik do mechaniki

Tak jak wyżej. Poszukuje kogoś kto ogarnia na tyle mechanikę, że by mi pomógł. Mam na myśli kogoś jako 2 MG co najwyżej lekko wkręcającego się w kwestię fabularne. Zawsze możemy wspólnie edytować posta w doc`u. Pragnę mocno przestrzegać mech. nie upraszczając jej dlatego takie pytanie.

I drugie pytanie, jaki kolor Was interesuje? To dość ważne, bo zamierzam wszcząć implikacje mechaniczne związane z ''kolorem''.

Miejsce akcji nie jest jeszcze pewne i zależy od wyników sondy. Jeśli zobaczę zainteresowanie postaram wrzucić zarysy fabuł dla poszczególnych barw. Osobiście przychylał bym się do rdzy, bo z nią mam najwięcej pomysłów i stylistycznie naj. mi odpowiada. No, ale wybór należy do Was
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 06-10-2012 o 22:47.
Pinn jest offline