Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2012, 00:00   #1
Feniks
 
Reputacja: 1 Feniks nie jest za bardzo znanyFeniks nie jest za bardzo znany
M&M kilka sesji do wyboru.

Chodzą mi po głowie 3 sesje, które mógłbym poprowadzić wszystkie na mechanice MM. Ustawiłem ankietę na 7 dni zobaczymy jakie będzie zainteresowanie i poprowadzę to co najbardziej przypadnie do gustu.

1. Doctor Who/Torchwood gdzie gracze wcieliliby się w kompanów Doctora lub niezależnych agentów Torchwwod, sporo nie-wiary na temat fizyki świata, szalone wynalazki, podróże w czasie, przestrzeni i wiele innych przewidywany poziom w okolicach PL4 z planowanym wzrostem do PL6 może 7. Min 2 graczy

2. Stargate gralibyście jako SG2 sesja zaczynałby się na kilka dni po przyłączeniu się Teal'c do ekipy czyli początek praktycznie. Byłaby to alternatywna historia do wydarzeń w serii więc nie ma co się martwić o spoilery z filmu. Startowy PL5 ze wzrostem do PL8/9 z czasem. Podróże po innych planetach walka z robalami i te klimaty, jako jeden zespół pracujący razem. Min 4 graczy

3 Dragon Ball alternatywna historia, w świecie w którym nie narodził się Songo. Startowy PL5 ze wzrostem do PL 14 w miarę kampanii. Wcielilibyście się w wojowników na ziemi (niekoniecznie ziemian) i ich przygody. Od początku tworzylibyście zwartą grupę zaczynając od nauki pod okiem Genialnego Żołwia. Dużo absurdu, pociągi parowe obok samochodów z polem antygrawitacyjnym, podróże gwiezdne obok dinozaurów dokładnie jak w Anime. Byłby przygody szalone jak i poważne. Min 1 gracz

Mogę czasowo poprowadzić tylko jedną sesję więc wziąłbym się za to na co będzie największe zainteresowanie.
 

Ostatnio edytowane przez Feniks : 07-10-2012 o 00:02.
Feniks jest offline