Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2012, 20:57   #3
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Lord z niechęcią popatrzył na zachowanie baronessy, ale odpowiedział bez zająknięcia.
- Oczywiście, że ma przyjaciółki. Chyba wszystkie są tutaj obecne. Nie podejrzewam jednak, by wiedziały coś o zniknięciu Rebecci. Jak wiecie... - gospodarz zawiesił głos i widać, że było strasznie ciężko mu to wyznać - moja córka o wiele bardziej woli towarzystwo mężczyzn niż kobiet.
Co do służącej, to już ją przepytywałem. Jednak nie wie ona nic. Rebecca nie miała dla niej specjalnych wytycznych, więc dziewczyna zajęła się jak wszyscy obsługą przyjęcia.
Lord zrobił kilka nerwowych kroków po pokoju i dodał po chwili:
- Ja rozumiem, że zalezienie mojej córki wymaga, by zapytać tego, czy owego o to, czy jej nie wiedzieli. Jednak błagam was bądźcie dyskretnie i bardzo ostrożni. Gdyby ktokolwiek dowiedział się, że solenizantka zniknęła przed końcem przyjęcia... To byłby straszny skandal. Byłbym pośmiewiskiem całego Londynu przez najbliższe tygodnie.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline