Wątek: Rok 1939/1944
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2012, 13:23   #2
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Po pierwsze - a żebyś tak skisł, wyciągając mi kolejny ciekawy temat w momencie gdy moja przestrzeń czasowa jaką mógłbym przeznaczyć na sesje powoli i nieubłaganie się przepełnia.

Ciekawe czy kiszony MG jest równie dobry jak świeży...

Po drugie - dopóki nie zobaczę wstępniaka, tak długo nastawiony jestem raczej sceptycznie, nawet bardzo sceptycznie. Przy czymś podobnym trzeba dobrze trzymać klimat. Polecam Ci napisać jakieś mini-opowiadanie, scenkę, czy cuś, bo na podstawie tego minimalistycznego opisu pomysłu (którego objętość właśnie zdaje się przekroczyłem przypadkiem ) raczej się nie zdecyduję (podejrzewam że nie ja jeden), a musiałbym sobie na Ciebie specjalnie rezerwować miejsce.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 08-10-2012 o 13:35.
Someirhle jest offline