Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2012, 01:44   #2
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Praktycznie za każdym razem jak piszę w co najchętniej bym zagrał, Scion wraz z panteonem słowiańskim widnieje u mnie na najwyższych pozycjach i widzę że w końcu się doczekałem

Oczywiście głosuję na europę, jednocześnie zapytując czy przyjmiesz do sesji kogoś kto nigdy nie grał w tym systemie i czy przeszkodą będzie brak znajomości mechaniki? Co prawda do końcówki tego roku pozostało jeszcze trochę czasu i myślę że śmiało ogarnę mechanikę z podręcznika, ale różnie to z robotą i życiem codziennym bywa, więc wolę się upewnić czy miejsce dla żółtodzioba też się znajdzie :P

A przede wszystkim gdzie można znaleźć opis tego panteonu Bogovi bo jedyne dwa słowiańskie panteony jakie udało mi się znaleźć to panteon Svarga i Rodovica... no chyba że to któryś z nich lecz pod inną nazwą
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline