Wątek: Problem z mapą
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2012, 11:10   #1
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Problem z mapą

Ok, nie znalazłem podobnego wątku, więc napiszę swój własny

Razem z użytkownikiem GreK zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu nie działają mapy w panelu sesyjnym. Można utworzyć nową mapę, ale kiedy chce się wgrać do niej tło albo inne elementy, to wyskakują dziwne rzeczy.

Cytat:
Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open 'rpgmaps/map11780_3.jpg' for writing: Permission denied in /rpgengine.php on line 283

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/lastinn.info/public_html/includes/class_core.php:3036) in /rpgengine.php on line 294

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/lastinn.info/public_html/includes/class_core.php:3036) in /rpgengine.php on line 707
Osobiście pamiętam, że jeszcze jakiś czas temu mapy działały bez problemu. Sam dodawałem kilka w sesjach i wszystko było ok. Teraz nie można tego zrobić.

Stąd nasuwają się moje pytania: Czy tylko my tak mamy, czy to jest problem ogólny? Jak można to naprawić?
 
Mortarel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem