Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2012, 13:23   #9
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Jako, że nowe ankiety nie nadpływają a mamy sobotę, mogę oficjalnie ogłosić, że ogólnie to co napisałam powyżej pozostanie wyznacznikiem do tego, jaka to będzie sesja.
Akcja ze średnią, ale czasem "soczystą" brutalnością, z elementami grozy w pewnych sytuacjach, ale nie stroniąca także od humoru w innych (co mam nadzieję, że uda się połączyć bez zrażenia chętnych). Z romansami i elementami erotyki, ale jako rzeczy poboczne do sesji akcji nastawionej na survival. Tajemnica nie cieszyła się wielkim powodzeniem, dlatego będzie, ale na zasadzie wątków "pobocznych" pojawiających się co jakiś czas a nie jako główny motyw przewodni, którym pozostanie przeżycie w świecie zombiaków (oczywiście będę starała się dawać konkretne zadania i cele do osiągnięcia, aby tempo nie spadło zanadto).

To założenia, jak będzie to wyglądało ostatecznie - to już zależy od Was, a dokładniej od tych, którzy do sesji się dostaną. kto więc wysyłał same ankiety a wciąż jest zainteresowany - to zapraszam do wysłania karty.

Chciałabym zakończyć rekrutację już we wtorek, ale jeśli ktoś bardzo by chciał zagrać a się nie wyrobi, to może to zgłaszać a pomyślę nad przedłużeniem (ale i bez przesady, wymagam naprawdę krótkich kart).
 
Lady jest offline