Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2012, 14:28   #7
Poker123
 
Poker123's Avatar
 
Reputacja: 1 Poker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znany
1- Nie.
Jak wspomniałem jest to informacja dla mnie czy wiesz czym jest np. haki albo amaterasu. Znam wiele realiów związanych z anime, trochę z gier, ale znikomą ilość z książek. Jeżeli wstawiasz świat mi nieznany po prostu go opisz.

2 - Mam taki zamysł. Ogółu sesji będzie prowadzone na forum ale jakieś elementy typu pytania, komentarze, rozmowy po prostu wygodniej pisze się w docu.

3 - Fakt: Postać już istniejąca jest łatwiejsza w opisie, ale jest ograniczona do tego co umie + ograniczenia które mogę narzucić na początku sesji. (Dla przykładu w jednej sesji, którą prowadziłem był szermierz 4 mieczy. Ze swojego świata wziął swój ulubiony kwartet broni, każda specjalna. Gdy trafił do tego świata wszystkie miecze znikły, rozpraszając się po świecie. - musiał ich później szukać )
Zdecydowanie ciekawiej jest stworzyć własną postać, ponieważ nie ma co do tego zbytnich ograniczeń. Jeżeli jednak ktoś chce wziąć "gotowca" nie zabraniam, byle by karta była wykonana poprawnie, a postać nie była zbyt przesadzona. Co do moich ograniczeń wyjdzie w praniu. (Shinobim już ktoś zamierza być w sesji ale nie mówię ze nie może być ich więcej)


Karta Noraku przejrzana elementy:
shinigami uznaję zarówno ścieżkę jak i rasę wiec jest ok
opis i charakter ok
cel ok
historia ok - trochę chaotyczna ale niezła, dała mi naprawdę wiele pomysłów ;] (jeżeli masz zamysł/pomysł/twój pogląd co do 2 spraw: "zatajona historia" i "biało włosy wilczek" to chciałbym go usłyszeć, jeżeli nie to ja coś wykombinuję)
zdolności x 2 ok teoretycznie walka mieczem też powinna być wpisana, ale wliczyłem ja do umiejętności więc nie ma problemu
ekwipunek x2 (XG i zanpaktou) ok ale XG nie będzie w tej chwili w pełni sprawne (tzn 100 m w górę - nie)
elementy związane z wewnętrznym wymiarem prawdopodobnie nie pojawię się w Prologu (ale mam do nich ciekawy zamysł)
zanpaktou ok
pasywna - hmm.. będzie wpływała na szybkość i "krok", efektem będzie osłabienie proporcjonalne do długości jej użytkowania więc ok
negatyw - ok częściowo sam go będziesz pilnował częściowo coś z nim wykombinuję
Utrudnienie niespodziana ;] jest nie jest jednak stałe, ale będę miał ubaw.

Karta - Akcept!
co do historii możesz podesłać tutaj albo na maila, kartę wstawi się w "bazę" - komentarze, z pominięciem ekwipunku i umiejętności (zdolności warto podać)
Baza
 

Ostatnio edytowane przez Poker123 : 14-10-2012 o 20:36. Powód: aktualizacja
Poker123 jest offline