Mapa okolicy Biberhof w prowincji Stirland
Mapa Biberhof
Spis mieszkańców Biberhof
Jednostki, rodziny i klany – alfabetycznie uporządkowane następnie wewnątrz gopsodarstw domowych, od najstarszego do najmłodszego, dzieci nie mają profesji, w nawiasach są zmarli lub nieobecni, których BG pamiętają. Jak coś nie jest jasne to pytania zadajemy w komentarzach do sesji.
Maria Adler “Stara Maryna” – zielarka, znachorka/ akuszerka
Edgar Apfel – rolnik
Renata Apfel – rolnik, gospodyni
Harpin Apfel – rolnik
Jakub Apfel – rolnik
Angela Apfel – Nowicjuszka Sigmara
Karina Apfel
(Gunar Bauer) – rolnik, nie żyje
Luiza Bauer – wdowa, rolnik
Marius Bauer – rolnik
Eryk Bauer – rolnik/strażnik (BG)
Woytek Bauer – pasterz/strażnik (BG)
Gerard Brauer – farmer
Tomas Bauer - Starszy, piwowar/karczmarz
Marlena Bauer – piwowar/kucharka, gospodyni
Berta Bauer – barmanka
Stefek Bauer – chłopak stajenny
Anna Bauer – barmanka
Alex Bauer
Hugo Delasqua – farmer
Ivette Delasqua – farmer/gospodyni
Fryderyk Gottlieb – Starszy, Kapłan Sigmara
Joni Hammerfist – pasterz/strażnik
Arno Hammerfist – uczeń kowala/strażnik (BG)
(Gustaw Miller) – założyciel klanu, nie żyje
(Ingrid Miller) – matron klanu, nie żyje
Dizel Miller – młynarz i piekarz
Alicja Miller – młynarz, gospodyni
(Greg Miller) – uciekł do miasta (Wurtbad)
Heidi Miller – barmanka
Rudi Miller – młynarz/strażnik
Karl Miller – leśnik/drwal/węglarz
(Frida Miller) – gospodyni, nie żyje
Marianka Miller – leśnik/drawl/strażnik (BG)
Erwin Miller
Otto Miller – Starszy, szewc/kuśnierz
Andrea Miller – gospodyni
Gotte Miller – szewc/uczeń kuśnierza/strażnik (BG)
Hultz Miller – szewc/ uczeń kuśnierza
Elka Miller
Gebart Miller
(Hank Schlachter) – założyciel klanu, nie żyje
Martyna Schlachter – matrona klanu
(Haldrick Schlachter) - uciekł do miasta (Wurtbad)
Ernest Schlachter – pasterz
Irena Schlachter – gospodyni
Loryk Schlachter
Eryka Schlachter
Józef Schlachter – Starszy , rzeźnik/pasterz
Inga Schlachter – rzeźnik, gospodyni
Joszko Schlachter – pasterz/strażnik (BG)
Anna Schlachter
Matek Schlachter
Alfred Tannenbaum – Wójt (kapitan Straży Wiejskiej)
Lena Tannenbaum – gospodyni
Jagna (Amelka) Tannenbaum – barmanka/strażnik (BG)
Ulryk Tannenbaum – parobek/strażnik
Wolmar Tannenbaum – uczeń stolarza/strażnik
Elisa Tannenbaum
Dogmar Tannenbaum
Roland Tannenbaum – kowal/strażnik
Hubert Thalberg – myśliwy/traper
Zygmunt Winkel – głowa klanu
Ola Winkel – matrona klanu
Adolf Winkel – Starszy, stolarz/snycerz
Berta Winkel – gospodyni
Karina Winkel –stolarz/uczen snycerza/strażnik
Wanda Winkel
Zofia Winkel
Kacper Winkel – domokrążca
(Gertruda Winkel) – gospodyni, nie żyje
Katrina Winkel – uczeń zielarza
Bert Winkel – domokrążca/strażnik (BG)
Piter Winkel
Żóraw
Wioska
Tartak
Świątynia
Młyn
Karczma