Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2012, 17:19   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Pogadanka o sesji solowej.

Jak w tytule.
Znów mnie naszło, że coś bym poprowadził, opcji do wyboru kilka, ale nie chcę robić konkretnej rekrutacji, bo konkretne rekrutacje zawierają konkretne ustalenia.

NAJWAŻNIEJSZA uwaga, jeśli będziecie rozważać cokolwiek:
Sesja będzie rozgrywała się na docu, będzie z wykorzystaniem mechaniki a także, co istotne najbardziej, będzie pisana prawie wyłącznie w godzinach 9-17 w dni powszednie. Szukam więc tylko takich osób, które będą miały czas w tych terminach.

Prócz opcji wyboru klimatu, do uzupełnienia ankieta dotycząca zawartości danej sesji. Pozwolę sobie przytoczyć ankietę z rekrutacji Lady (za jej pozwoleniem):

Akcja (wszelkiego rodzaju ucieczki, pościgi, akrobacje, zmuszanie postaci do wysiłku)
Walka (także akcja, ale skupiona na zabijaniu wszelkiego rodzaju potworów)
Brutalność (czy opis to ma być “zastrzeliłeś zombie” czy “czaszka zombiaka pękła, a kawałki mózgu rozprysły się po ścianie)
Groza i mrok (ile w sesji ma być elementów horrorowatych, lekkie przeciwieństwo następnej kategorii)
Humor (czyli jak wielka ma być dawka humoru)
Romans (ile watków romansowych, takie bardziej na poważnie)
Erotyka/Seks (czyli nie tylko sceny i chętne npcki/npce ale także odpowiedni ubiór - wyuzdane zachowanie, krótkie spódniczki itp.)
Tajemnica (czyli próba odkrycia czegoś)
Intryga (czyli problem do "detektowania")

Do rozdania od 1 do 5 punktów w każdej kategorii, przy czym 5 oznacza, że na tym zależy Wam najbardziej.

Nie mam pojęcia ilu i czy będą chętni, sesję będę mógł poprowadzić jedną. Na razie więc bez pisania postaci, najważniejsze jest dla mnie "zgranie" się z potencjalnym chętnym tak, aby nasza wizja była wizją wspólną.
Temat zostaje otwarty, więc można dopytywać i inne takie. Rekrutacji z tego na pewno nie będzie, nawet jak tu nie znajdę chętnych.

Ps. Temat trochę przypadkowo jednak trafił do rekrutacji, ale tak czy inaczej jest to raczej rzadko spotykany typ rekrutki. Jeśli moderacji przeszkadza sonda w dziale rekrutacji to proszę przenieść do sond.
 

Ostatnio edytowane przez Sekal : 20-10-2012 o 17:22.
Sekal jest offline