Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2012, 17:55   #4
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Głos poszedł na Dark Fantasy, a dokładniej interesowałby mnie WH 2ed. I to bardzo, bardzo Gra z takim MG byłaby na pewno niezwykle ciekawa!

Gdziny dla mnie idealne, pracuję (czyli i lastinuję) w godzinach 8 - 15. I jestem praktycznie dostępny w nich codziennie poza weekendami. Czyli jak u Ciebie.

Akcja - 4 - jak najbardziej, nie ma 5, bo przygoda parta na intelekcie też pewnie byłaby dobra.
Walka - 4 - jak wyżej, ogólnie wszystko zależy od rodzaju przygody.Oparta na walce super. Oparta na myśleniu tak samo super To już myślę do dogadania.
Brutalność - 4 - nie zależy mi na tym by sesja była brutalna. Ale zupełnie ta brutalność mi nie przeszkadza. Będzie dodawała dużego smaczku i pasowała do systemu jaki wybrałem.
Groza i mrok - 5 - jednak to dark fantasy. Chciałbym zagrać w taką mocno dark sesję
Humor - 4 - ale zawsze jakieś wątki humorystyczne będą mile widziane Lubię nawet jak w ciężkich klimatach jest dawka humoru i tak staram się prowadzić u siebie. W końcu nie zawsze musi być ciężko i źle
Romans - 1 - a na tym mi kompetnie nie zależy. Nie oczekuje, że będą jakieś w sesji.
Erotyka/Seks - 2 - jw. ale jeśli to są jednorazowe wątki, czy opisy, to jak najbardziej
Tajemnica - 5 - jak najbardziej, myślę że najfajniej coś odkrywać
Intryga - 4 - Podobnie jak w akcji i walce. Wydaje mi się, że każda stworzona sesja będzie ciekawa. Trzeba będzie po prostu dograć postać. Nie stworzyć fightera pod kombinowanie, a myśliciela pod walczenie.
 
AJT jest offline