Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2012, 21:49   #1
Gothreck
 
Reputacja: 1 Gothreck nie jest za bardzo znany
Pomoc w "uwierzytelnieniu" postaci

Dzień dobry, a w zasadzie dobry wieczór wszystkim forumowiczom.

Owe forum znalazłem przez przypadek, szukając pomocy w internecie, bo od jakiegoś czasu zamierzam się na pewien miniprojekt, z którym niestety nie jestem do końca obeznany.

Sesje Warhammera prowadziłem jak i grałem setki razy, ale od pewnego czasu - korzystając oczywiście z nowej sesji - chodzi mi po głowie zagranie postacią oryginalną - otóż dopuszczalne jest u Nas tworzenie nie tylko historii swojej postaci, ale również to skąd pochodzi, gdzie się wychowała i tym podobne. Dlatego też chciałbym zagrać postacią pochodzącą z Kathayu.

Tu jednak pojawia się problem - chciałbym, aby ta postać była wiarygodna, dlatego też potrzebowałbym paru przydatnych informacji na temat Kathayu, który - przyznam szczerze - jest mi obcy w realiach Warhammera.

Głównie chodzi mi o geografię, miasta, królestwa, politykę. Wszelka pomoc w tych kwestiach będzie bardzo mile widziana. Jeżeli macie jakieś strony w języku angielskim, to jak najbardziej mogą też być.

I jeszcze jedno - czy jestem w stanie sprokurować jakąś językową naleciałość z ichniego języka? Chodzi o to, że bohater potrafi porozumieć się w staroświatowym, ale nadal ma problemy z niektórymi wyrazami, bądź to przejął te, z którymi miał problemy ze swojego ojczystego języka. Jakieś pomysły?

Z góry wielkie, ogromne dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
 
Gothreck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem