Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2012, 17:54   #2
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
A więc tak. Przeczytałem i pomyślałem. Mimo, że zainspirowane jest to moim światem, w tekście pojawia się sporo różnic. Nie chodzi mi tylko o nazwy własne, ale też o charakter, wygląd i ogólny opis zachowania postaci. Powinieneś troszkę poszperać po moich sesjach, żeby wyciągnąć więcej szczegółów, ale też trzymać się ich, zwłaszcza iż jest to postać z gotową już przeszłością i innymi aspektami. Tego też nie zrobiłeś, i subiektywna ocena spada. Ale mimo to, tekst jest bardzo kreatywny i przyjemnie się go czyta. Ciekaw jestem dalszego ciągu tej "alternatywnej" opowieści o losach mojej złotowłosej bohaterki
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....
Endless jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem