Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2012, 02:04   #1
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
[Mini sesja] - Winda

WINDA




Ping!
Drzwi widny rozsunęły się z cichym sykiem. Na ten moment czekała czwórka ludzi stojąca od kilku chwil w holu. Ich wzrok wlepiony był w wyświetlacz umieszczony tuż na progiem drzwi. Czerwone liczby sekunda po sekundzie zbliżały się do zera.
Wpatrywali się w niego, jak czekający na zbawienie. Gdy na małym ekranie ukazało się czerwone zero, wszyscy odetchnęli z ulgą. Skończyło się ich oczekiwanie.Teraz mogli już pojechać na górę.
Nie przypuszczali, że ta krótka podróż na zawsze odmieni ich życie.




Witajcie!
Wstęp krótki, bo i jak mówi tytuł tematu będzie to mini sesja.
Co rozumiem pod tym pojęciem?
Ostatnio po głowie chodził mi właśnie pomysł rozegrania serii krótkich, czy nawet bardzo krótkich sesji o mało skomplikowanej fabule. Pomysły, które mam stawiają BG w nietypowych sytuacjach i zmuszają do podejmowania błyskawicznych decyzji. Sesja zaplanowana jest na kilka do maksymalnie kilkanaście kolejek.
Ma to być w założeniach taka pbf-owa pigułka. Ekstrakt. Ma być szybko, treściwie i do końca.

W tym przypadku proponuję wam wcielenie się w zwykłych ludzi, którzy czekają na windę.
Kim są wasi bohaterowi? Jaką mają przeszłość? Jaki charakter? To zależy od was, oczywiście. Ja jednak nie będę wymagał praktycznie żadnych przygotowań.
Zgłaszacie się w tym wątku i w krótkich słowach określacie, kim jest wasz bohater.

Przykład:
Jacek - 25 lat - student.


Tyle. Całą resztę przedstawicie już w swoich postach, jeżeli będziecie chcieli i zajdzie taka konieczność.
Budynek posiada wiele pięter, mieści się w nim wiele instytucji i firm, więc możecie być zagrać kimkolwiek.
Proszę tylko bez żadnych psychopatów i postaci zwyczajnie nie grywalnych na zdrowy rozsądek, typu dziecko-wampir, ćpun na głodzie, poszukiwany seryjny zabójca.
Wasz bohater to zwykły szary obywatel, który wszedł do wieżowca załatwić, jakąś sprawę (mniejsza nawet o to, jaką). Ma on tylko wsiąść do windy i tyle.
Co będzie dalej się okaże.

Post mniej więcej co dwa/trzy dni lub szybciej jeśli będzie czas. Nikogo też jednak z siekierą nie będę gonił, żeby mi post co do godziny wrzucił.
Założenia są jasne, więc mam nadzieję, że zgłoszą się ludzie mający czas i chęci.


Przyjmę od 3 do 5 osób.

Rekrutacja potrwa do momentu uzbierania niezbędnego minimum. Po tym momencie sesja ruszy.

To jak, znajdą się chętni na tego typu eksperyment?
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline